Izvor: Kurir, 04.Dec.2015, 00:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MIŠEL OBAMA OTVORILA VRATA BELE KUĆE: Pozvala mališane da uživaju u prazničnim čarolijama
Prva dama SAD-a je otvorila vrata Bele kuće za mališane, decu vojnika, koje je pozvala da uživaju sa njenom porodicom u prazničnim čarolijiama.
Ogroman Krcko Oraščić, velike plišane mede, 62 ukrašene jelke, Bela kuća napravljena od čokoladnih kolačića i preko 70.000 ukrasa dominira predsedničkom kućom. Iako je sve izgledalo savršeno, umesto za poklone, deca su pokazala interesovanje za nešto drugo.
Ono što je mališanima najviše privuklo pažnju je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << pas Bo, sa kojim su se igrali. Crni pudla, inače pas Baraka Obame je brzo postao omiljen i među decom.
Mišel je otvorila vrata Bele kuće i dopustila svima da vide i osete kako njena porodica obeležava praznike.
"Naši ukrasi ponosno slave američku tradiciju i naš jedinstveni američki duh ", rekla je ona. Svi mališani su dobili poklone koji su ih čekali ispod jelke, a uživali su i u jelima koje su spremali najbolji kuvari.
Foto Profimedia
(Usa today)






