Koronavirus i vožnja motora

Izvor: AutoBlog, 07.Apr.2020, 12:32

Koronavirus i vožnja motora

Izolacija, vanredno staje, policijski čas i tako već par nedelja, a kako kažu potrajaće. Zapitali smo se šta se dešava sa motoristima u Srbiji ovih dana. Svi sugerišu da se ostane kod kuće i to je nešto čega svi trebamo da se pridržavamo koliko god je moguće kako bi se pandemija držala pod kontrolom. Preporuka #ostanikodkuce odnosi se pre svege na to da ne treba biti u kontaktu sa drugim osobama kako ne bi došlo do širenja virusa ali neki od nas ne mogu raditi od kuće, mora se ići u nabavku itd. Ono što možemo da primetimo je da deo motorista koristi lepe dane i vozi svoje motore. Viđaju se po gradu, po magistralnim putevima ali i van puteva svakim danom. Da li idu na posao ili samo koriste slobodno vreme za vožnju?...

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.