Izvor: AutoBlog, 07.Apr.2020, 12:32
Koronavirus i vožnja motora
Izolacija, vanredno staje, policijski čas i tako već par nedelja, a kako kažu potrajaće. Zapitali smo se šta se dešava sa motoristima u Srbiji ovih dana. Svi sugerišu da se ostane kod kuće i to je nešto čega svi trebamo da se pridržavamo koliko god je moguće kako bi se pandemija držala pod kontrolom. Preporuka #ostanikodkuce odnosi se pre svege na to da ne treba biti u kontaktu sa drugim osobama kako ne bi došlo do širenja virusa ali neki od nas ne mogu raditi od kuće, mora se ići u nabavku itd. Ono što možemo da primetimo je da deo motorista koristi lepe dane i vozi svoje motore. Viđaju se po gradu, po magistralnim putevima ali i van puteva svakim danom. Da li idu na posao ili samo koriste slobodno vreme za vožnju?...











