Izvor: Autoportal.rs, 29.Nov.2014, 15:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kaskaderka u "Točku smrti"
Akrobatska tačka koju ste vrlo verovatno već imali prilike da vidite u Srbiji na potpuno drugoj strani sveta izvodi se sa par izmenjenih detalja usled kojih su kaskaderi u daleko većoj opasnosti. Najhrabriji kaskader od svih jeste jedna devojka koja pri svakoj vožnji rizikuje život za malu finansijsku nadoknadu.
"Točak smrti", verovatno ste već čuli za ovu kaskadersku akrobaciju koja se sastoji od vožnje motora ili malih automobila u buretu. U Indiji se ova >> Pročitaj celu vest na sajtu Autoportal.rs << akrobacija izvodi uz pomoć dva Suzuki "Maruti" automobila i troje hrabrih kaskadera.
Najhrabriji učesnik ove tačke je Poha Ratod, devojka koja je u isto vreme i glavni učesnik ove predstave. Veštine koje ona i njeni saradnici prikazuju su neverovatne a sve se to odvija na visini od čak 8 metara.
Naravno da nema nikakve bezbednosne opreme, a akrobacija je učinjena dodatno opasnom kada su akrobate odlučile da izvode tačku u kojoj Poha izlazi iz automobila i leži na krovu. Cena ulaznice za ovu tačku je svega jedan dolara, što je manje od 100 dinara. Cini se mala cena da se razikuje život.








