Kada će biti sanirane rupe na ulicama Beograda? VIDEO

Izvor: B92, 30.Jan.2019, 11:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kada će biti sanirane rupe na ulicama Beograda? VIDEO

Velika količina snega tokom prethodnih dana uzrokovala je brojna ulegnuća i rupe na ulicama Beograda. Zbog toga, vozači su ovih dana imali mnogo muka i problema sa bušenjem guma.

Kada će to biti sanirano i kako da sačuvamo vozila, ali i bezbednost? U kojiim delovima Beograda ima najviše problema?

Zašto imamo sve veći broj rupa sada kada se sneg otopio? Kako da ljudi voze, a da ne probuše gume ili ne izazovu saobraćajnu nezgodu prilikom njihovog izbegavanja?

Gde je trenutno najkritičnije, šta da se izbegava?

Pitamo Ljubišu Vukadinovića iz preduzeća "Beograd put".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.