Izvor: Autoportal.rs, 23.Sep.2014, 23:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ispao kroz prozor na trci
U međusobnom odmeravanju snaga dva automobila na pravcu vrlo retko dolazi do nesreća jer se svaki vozač drži svoje trake. Ali kad automobil "povuče" onda zbog velike brzine nesreće znaju često da budu fatalne. Ovaj vozač je imao dosta sreće da prođe bez ozbiljnih povreda.
Popularna američka "drag" trka između Chevy i Camaro automobila počela je sasvim normalno. Ali onda je u jednom trenutku vozač Chevy-ja iz 1955. doživeo problem sa motorom, nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Autoportal.rs << što je sjajno startovao, i došao je u kontakt sa suparnikom.
Chevy se prevrnuo i otkotrljao niz stazu, i napravio par prevrtanja pre nego što se na stazi i zaustavio. U jednom trenutku vozač je čak gotovo u potpunosti ispao iz automobila i to kroz vetrobransko staklo.
Na svu sreću uspeo je da se vrati u kabinu i da, nakon što se automobil zaustavio izađe normalno, na vrata, iako su mu noge prvo krenule kroz "šoferku". Nema sumnje da su ovde pojas za spasavanje i ostala bezbednosna oprema zakazali. Vozač je imao dosta sreće da prođe bez ozbiljnijih povreda.











