I Nisan nastoji da nadmaši Teslu! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Jul.2018, 10:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Nisan nastoji da nadmaši Teslu! (VIDEO)

Evo šta nas čeka iduće godine!

Novi Nisanov "leaf" već se pokazao kao vrlo konkurentan električni auto, a sada će dobiti snažniju verziju većeg dosega. Zvuči savršeno.

O "leaf"-u s većim baterijama se govori već mesecima, a sada prve informacije dolaze i od strane proizvođača. Nisanov šef za prodajne strategije EV segmenta Brajan Marano potvrdio je za Autoguide kako će se nova verzija zvati "leaf e-plus", a pojaviće se kao modelska godina 2019, dakle >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << vrlo brzo.

SUV-ovi su HIT na tržištu: Zbog ove činjenice ZAGAĐENJE VAZDUHA JE U PORASTU

A kad su u pitanju tehnikalije Marano je potvrdio kako će pogonski elektromotor biti pojačan sa 150 na čak 203 KS, čime je jasno dao do znanja kako je ugrađena i veća baterija. Pretpostavka je 60 kWh i autonomija od preko 320 km, što je osetno više od trenutnih 243 km.

Budući da će Nisan preskočiti pariski salon za očekivati je da će nova verzija "leaf"-a premijeru imati u decembru na salonu u Los Anđelesu.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.