Evanta Motors predstavio Barchetta model na Goodwood Revival

Izvor: Moto.rs, 15.Sep.2014, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evanta Motors predstavio Barchetta model na Goodwood Revival

Evanta Motors je predstavila novi Barchetta model tokom održavanja Goodwood Revival događaja. Proizvođač navodi da je ovaj sportski automobil inspirisan dizajnom iz pedesetih godina te da može da se pohvali niskim profilom i elegantnom zaobljenjima.

Ograničen na ukupno 148 jedinica, ovaj model biće ručno izrađivan u Velikoj Britaniji korišćenjem tradicionalnih metoda izrade automobila. Planirane su dve različite verzije, jedna sa karoserijom izrađenom od kevlara i druga >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << izrađena od aluminijuma. Model će biti dostupan u verziji sa volanom se leve i desne strane. Za snagu će biti zadužen V8 6.2L motor koji razvija 450 ks izlazne snage koji će biti uparen sa manuelnom ili automatskom transmisijom.

foto © Evanta Motors

Nastavak na Moto.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.