Ukraden audi makedonske ambasade u Madridu

Izvor: RTS, 27.Okt.2016, 07:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukraden "audi" makedonske ambasade u Madridu

Službeno vozilo makedonske ambasade u Španiji ukradeno je u Madridu, potvrdilo je Ministarstvo spoljnih poslova Makedonije.
Automobil "audi A6" ambasade Makedonije u Španiji ukraden je u ponedeljak.
Krađa je prijavljena španskoj policiji, a obavešteni su i špansko ministarstvo spoljnih poslova i Interpol, rekli su u tom ministarstvu makedonskim medijima.
To je jedino vozilo kojim raspolaže >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << makedonska ambasada u Madridu, u kojoj su vršilac dužnosti ambasadora i jedan zaposleni iz Ministarstva spoljnih poslova.
Kako navode iz Ministarstva spoljnih poslova, to je prva krađa diplomatskog vozila neke makedonske ambasade.
Pogledaj vesti o: Audi

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.