Uhapšeni Vesna Zmijanac i Ćemo

Izvor: Press, 05.Mar.2014, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni Vesna Zmijanac i Ćemo

Pevač je vozio 170 na sat i priveden je sudiji za prekršaje kao strani državljanin.
Njih dvoje su putovali u Ljubljanu na nastup... Kako su jurili su preko ograničenja, tako su u jednom trenutku primetili, negde u blizini Sremske Mitrovice, da im je za petama presretač. Pevač je pokušao da smanji brzinu, ali je već bilo kasno.
- Ćemo je vozio 170 na sat iako je na auto-putu dozvoljeno 120. U jednom momentu shvatio je da ga prati automobil marke „ >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << audi, koji je bio neobične plave boje, kakva se retko sreće. I samo što je uspeo svojoj koleginici Vesni da izgovori da ima osećaj da je u tom automobilu policija, uključila su se rotaciona svetla. Čim su ih policajci u presretaču zaobišli, Ćemo je morao da smanji brzinu i da ih prati do prvog parkinga - otkriva izvor.
Ćemo je potvrdio ova saznanja.
- Tačno je to što ste čuli. Uhvaćen sam u brzoj vožnji, a kad su videli da sam crnogorski državljanin, odveli su me pravo kod sudije za prekršaje gde sam odmah morao da platim kaznu. Iako su prepoznali i Vesnu Zmijanac, to mi nije pomoglo! Dao sam 15.000 dinara, a sa svim provizijama izašlo me je 19.000. Ko mi je kriv kad Vesnu nisam slušao dok me je usput kritikovala što prebrzo vozim. Na kraju mi je još jednom prebacila: „Jesam li ti lepo rekla da usporiš!“ Šta reći, drugi put - pamet u glavu!
 

Nastavak na Press...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.