Teška nesreća na Dedinju

Izvor: RTS, 31.Dec.2010, 11:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teška nesreća na Dedinju

Jedna osoba poginula, a dve teže povređene u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 22 sata u Bulevaru mira, u Beogradu.

U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se sinoć, oko 22 sata, dogodila u Bulevaru mira, u Beogradu poginuo je M. M (29), a dve osobe lakše su povređene.

Nesreća se dogodila kada je "audi" beogradskih registarskih oznaka kojim je upravljao A. Č. izleteo sa kolovoza i udario u stub ulične rasvete, a potom i u parkirani >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << "jugo". Od siline udara auto se prepolovio.

Od zadobijenih povreda putnik u vozilu M. M. preminuo je na mestu događaja, saopštio je MUP Srbije.

Portparol Hitne pomoći dr Nada Macura rekla je da je od dve povređene osobe jedna zadobila rasekotinu na glavi, a druga hematom na licu.

Pacijent A. Č. (25) poslat je na VMA, dok je drugi pacijent S. Ć. (38) upućen na neurohirurgiju, njegovo zdravlje je stabilno i nije životno ugrožen, rečeno je Tanjugu u Medija centru Urgentnog centra.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Teška nesreća na Dedinju

Izvor: CrnaHronika.rs, 01.Jan.2011, 01:43

Jedna osoba poginula, a dve teže povređene u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 22 sata u Bulevaru mira, u Beogradu.. U teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se sinoć, oko 22 sata, dogodila u Bulevaru mira, u Beogradu poginuo je M. M (29), a dve osobe lakše su povređene.Nesreća...

Nastavak na CrnaHronika.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.