Ranjenom nišliji život nije ugrožen

Izvor: Glas javnosti, 11.Mar.2012, 15:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ranjenom nišliji život nije ugrožen

NIŠ - Mladić M.S.(27), koji je povređen u pucnjavi u Prjezdinoj ulici u Nišu, ispred diskoteke "Studio", zadobio je teške telesne povrede opasne po život, ali mu život nije ugrožen, saopštila je niška policija.

Nepoznate osobe pucale su sinoć u 21.15 časova na M.S, ispalivši više hitaca, a zatim su pobegla u pravcu parka Čair gde je pronađen zapaljen "audi", rečeno je u policiji.

Policija intenzivno radi na otkrivanju izvršilaca i rasvetljavanju svih >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << okolnosti tog incidenta.

Incident se ne povezuje sa diskotekom "Studio" ispred koje se pucalo. U pucnjavi je oštećeno putničko vozilo "porše", napominju u niškoj policiji.

Uviđaj su obavili istražni sudija Višeg suda u Nišu, zamenik višeg javnog tužioca i policijski službenici, navodi se u saopštenju niške policije.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.