Policija hapsila i treznila pijane vozače

Izvor: juGmedia, 02.Mar.2014, 17:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija hapsila i treznila pijane vozače

NIŠ – Saobraćajna policija zadržala je dvojicu vozača iz Svrljiga i Niša koji su imali više od 3,09, odnosno 3,35 promila alkohola u krvi.

Saobraćajci su juče zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, zadržali V.Ž.(24) iz okoline Svrljiga. Prilikom kontrole saobraćaja u Svrljigu oko 16 časova V.Ž. je zatečen da upravlja putničkim vozilom marke „Audi“, niških registarskih oznaka, bez odgovarajuće >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << dokumentacije, da je pod dejstvom alkohola u iznosu od 3,35 promila, kao i da ne poseduje lične isprave.

Po isteku mere zadržavanja, V.Ž. je odveden sudiji za prekršaje, koji mu je zbog navedenih prekršaja izrekao kaznu zatvora u ukupnom trajanju od 40 dana, nakon čega je sproveden u KPZ Niš.

Takođe, prilikom kontrole saobraćaja u Nišu, na Vizantijskom bulevaru, D.S. je zatečen da upravlja putničkim vozilom marke „Jugo“, niških registarskih oznaka, pod dejstvom alkohola, u iznosu od 3,09 promila. Po isteku mere zadržavanja, D.S. će sa zahtevom za pokretanje prekršajnog postupka biti sproveden sudiji za prekršaje.

Policijska uprava u Nišu apeluje na sve vozače, da ne upravljaju vozilima u saobraćaju pod dejstvom alkohola i da će u narednom periodu, saobraćajna policija sprovesti rigorozne kontrole svih učesnika u saobraćaju.

(Kraj)ena

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Svrljižanin vozio sa 3,35 promila alkohola

Izvor: JužneVesti.com, 02.Mar.2014

V.Ž. (25) uhapšen je zbog sumnje da je 1. marta oko 16h bez ikakve dokumentacije u Svrljigu vozio "Audi“ sa 3,5 promila alkohola u krvi. Dan kasnije, kod Nišlije za volanom "Juga" izmereno 3,09 promila.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.