Izvor: Moto.rs, 26.Jul.2013, 10:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kompanije Aston Martin i AMG potvrdile partnerstvo
Ovaj sporazum će takođe omogućiti podršku pri predstavljanju naredne generacije Aston Martin modela. Dve kompanije su potpisale pismo o namerama a konačni odgovor se očekuje da će biti potpisan pre kraja godine.
Kao deo sporazuma, Daimler AG će imati za sebe 5% deonica bez prava glasa u Aston Martinu i pridružiće se postojećim deoničarima uključujući Investment DAR i Investindustrial.
foto © autocar.co.uk
Pogledaj vesti o: Aston Martin
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









