Totenhem se probudio, Defo i Bejl doneli prvo slavlje Viljaš-Boašu

Izvor: Blic, 16.Sep.2012, 20:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Totenhema došli su do prve pobede ove sezone u Premijer ligi, pošto su u 4. kolo savladali Reding sa 3:1 u gostima. Strelci za "pevce" bili su Defo (dva puta) i Bejl, a za čast novog člana elite pogodio je Robson-Kanu.

Totenhem se silno pojačao u letnjem prelaznom roku, ima i novog trenera, Andrea Viljaš-Boaša koji je polako počeo da sklapa kockice.

Još nije hteo da stavi Ljorisa na gol, mrežu je čuvao veteran Bred Fridel, a na klupi je ostao i još >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << jedan novajlija Klint Dempsi, koji je šansu dobio u završnici.

Reding je do sada upisao remi i poraz, a novi neuspeh im je najavio Džermejn Defo kada je u 18. minutu odlično reagovao i iz prve poslao povratu loptu Lenona u mrežu.

Sve je bilo rešeno u nastavku za samo 180 sekundi, jer je prvo Bejl povisio na 2:0 iz akcije gotovo preslikane kao kod prvog gola, a onda je Defo drugim pogotkom osigurao Totenhemu prvu pobedu u sezoni.