PREMIJER LIGA: VAR u poslednjim sekundima odlučio ishod meča u Liverpulu

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Feb.2024, 17:15

Meč 23. kola.

Fudbaleri Evertona i Totenhema remizirali su rezultatom 2:2 (1:2) u prvoj utakmici 23. kola engleske Premijer lige.

Totenhem je dva puta vodio, i to oba puta golovima Brazilca Rišarlisona, bivšeg ljubimca navijača na "Gudisonu".

On je pogodio već u 4. minutu, ali je radost gostiju potrajala do 30. minuta kada Džek Herison poravnao rezultat.

Brazilac je u 41. minutu postigao najlepši gol na meču, iz prve je na prelep način >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pogodio dalji ugao za novo vođstvo Spursa.

Ono je potrajalo mnogo duže, sve do nadoknade drugog poluvremena, kada je Everton još jednom pogodio iz prekida za 2:2.

Strelac je bio Brajtvajt, VAR je analizirao njegovu poziciju i pokazao da nije bilo ofsajda, pa je na kraju viđena podela bodova.