Premijer liga - Šok na Sent Džejms Parku, evrogolovi i novi kiks Građana! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2019, 16:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga - Šok na "Sent Džejms Parku", evrogolovi i novi kiks "Građana"! (video)

Njukasl se još jednom pokazao kao tvrd orah za najjače timove u Engleskoj.

Fudbaleri Njukasla dočekali su aktuelnog šampiona u 14. kolu Premijer lige, uspeli su da osvoje bod protiv apsolutnog favorita, kako je meč na "Sent Džejms Parku" okončan rezultatom 2:2 (1:1).

Igrao se 22. minut kada su gosti iz Mančestera poveli, David Silva je poslao briljantan pas petom ka Sterlingu, ovaj je sa par metara efektnim udarcem zatresao mrežu domaćeg sastava. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Ipak, samo tri minuta kasnije, odlična akcija Njukasla, Almiron ostavlja loptu Viljemsu, a levi bek još jednom pokazuje ofanzivne kvalitete, šalje sjajan udarac ka golu rivala i poravnava rezultat.

Do kraja prvog dela nije bilo promene rezultata, napadao je Siti u nastavku, Njukasl se preko kontri trudio da dođe pred gol gostiju, ali nije uspevao ozbiljnije da ugrozi Edersona.

Mučio se i Siti u napadu, teško su probijali bunker ispred gola Dubravke, da bi se De Brujne u 82. minutu rešio da oproba udarac iz udaljenosti, sjajno je zahvatio loptu i od prečke je poslao u mrežu Njukasla za novo vođstvo "Građana".

Kao i kod prvog gola i ovoga puta je slavlje gostiju kratko trajalo, uigrana akcija "Svraka", Šelvi je dobio loptu na ivici kaznenog prostora i poslao neodranjiv udarac u mrežu Sitija za novo izjednačenje.

Imao je Siti veliku priliku u finišu da ponovo povede, ali je sjajni Dubravka uspeo da zaustavi pokušaj Sterlinga sa par metara.

Na kraju podela bodova, veliki udarac za Siti u borbi za titulu, Liverpul ima priliku da im pobegne na 11 bodova.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Serija A - Pašalić produbio agoniju Breše (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2019

Novi poraz fenjeraša...Fudbaleri Breše doživeli su i šesti vezani poraz, ovoga puta je Atalanta slavila na "Rigamontiju" sa 0:3 (0:1)...Igrao se 26. minut kada su gosti stigli do prednosti, Kastanj je odlično centrirao sa desne strane, Pašalić je imao lakši deo posla, sa par metara je glavom...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.