(VIDEO) SRBIN VODI U PREMIJER LIGU: Evo kako je Mitrović doneo pobedu Njuklaslu protiv Vulvsa

Izvor: Kurir, 11.Feb.2017, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Mitrović se najbolje snašao u gužvi pred golom domaćina u 44 minutu i ubacio loptu u mrežu

Bio je to jedini gol na meču

Zanimljivo je da je trener Njukasla Rafa Benitez u poluvremenu zamenio Mitrovića Pretpostavlja je da se Španac na to odlučio, jer je srpski napadač još od 14 minuta imao žuti karton, pa da ne rizikuje da njegov tim ostane sa igračem manje

Njukasl hita ka Premijer ligi Lider je u Čempionšipu sa 65 bodova iz 30 utakmica i beži Brajtonu za korak

Prve dve ekipe obezbediće direktan ulazan u elitu, a Njukasl je sada na sedam bodova od trećeplasiranog Hadersfilda

Autor: Kurir sport