Crno-beli godinu završavaju na drugom mestu u ABA ligi: Partizan slavio u Zagrebu

Izvor: Večernje novosti, 30.Dec.2016, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli na gostovanju savladali Cibonu sa 82:77. Hečer najefikasniji sa 19 poena I zvanično će Partizan godinu završiti na drugom mestu u ABA ligi. U 16. kolu regionalnog takmičenja su u Zagrebu savladali Cibonu sa 82:77 i zabeležili 13. trijumf na Jadranu. Najefikasniji u srpskom timu je bio Hečer sa 19 poena i šest asistencija, Veličković je dodao 17, a Birčević 14. U domaćem timu se istakao Slavica >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << (21, 6sk) Mogao je Partizan ranije da prelomi utakmicu, u više navrata su imali dvocifrenu prednost, na nešto više od šest minuta pre kraja su imali 12 poena prednosti (70:58). Domaći tim se nije predavao, polako je “topio” prednost, pa je košem Slavice na minut pre kraja došao na četiri razlike (72:76). Veličković je potom bio polovičan sa penala, Slavica je promašio, a Andrić trojkom stavio tačku na meč (80:72). Pokušali su domaćini preko faulova da se vrate, ali je Hečerova ruka bila mirna na penalima.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.