Na prvi gol u novoj sezoni LŠ čekali smo - 42 sekunde! (video)

Izvor: Sportske.net, 13.Sep.2016, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na žalost navijača Arsenala...

Strelac prvog gola u novoj sezoni elitnog evriopskog takmičenja je napadač Pari Sen Žermena Edinson Kavani!

On je to učinio ekpsresno, već u prvom minutu utakmice sa Arsenalom, konkretno posle 42 sekunde od početka meča!

A na koji način je savladao golmana Arsenala, pogledajte OVDE.

Pedantni statističari su ubrzo izračunali da je ovo najbrži gol koji je Arsenal primio u istoriji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Lige šampiona.

Edinson Cavani needed just 42 seconds to give PSG the lead over Arsenal. #UCL pic.twitter.com/GWyKDYIYKi

— ESPN FC (@ESPNFC) September 13, 2016

PSV-u poništen gol a potom su ostali i bez jedanaesterca! (video)

Izvor: Sportske.net, 13.Sep.2016

Ekipa holandskog šampiona za sada je bolji rival od Atletiko Madrida..."Jorgandžije" teško izlaze na kraj sa "Filipsovcima", kako je Holanđanima najpre poništen pogodak, a potom je glavni sudija procenio da kod starta Godina nad Narsingom nije bilo materijala za jedanaesterac...U nastavku pogledajte...

Grupa A: Arsenal izvukao remi protiv PSŽ-a, a Bazel protiv Ludogoreca

Izvor: Beta, 13.Sep.2016

Fudbaleri Pari Sen Žermena i Arsenala odigrali su večeras nerešeno 1:1, a istim rezultatom završen je i duel izmedju Bazela i Ludogoreca u Švajcarskoj u utakmicama prvog kola Grupe A Lige šampiona.PSŽ je poveo golom Edinsona Kavanija u prvom minutu, a bod Arsenalu na početku nove sezone Lige...