
Izvor: Blic, 16.Okt.2019, 11:29 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ANABEELA NAKON ŠTO JE KIJA NAPALA SLOBU Evo šta je pevačica rekla o svemu
Kija Kockar i Sloba Radanović potukli su se u toku noći nakon što je Kija upala u stan bivšeg muža i nakon kraće rasprave, napala ga kuhinjskim nožem! Koje povrede nakon svega imaju Kija i Sloba, možete da pročitate OVDE.
Povezane vesti
USPONI I PADOVI KIJE KOCKAR Napala je Slobu kuhinjskim nožem, a evo kako je VARALA bivšeg, ratovala sa bivšim drugaricama i UNOVČILA SLAVU
Izvor: Blic, 16.Okt.2019
Pevačica i pobednica prvog serijala "Zadruge", Kristina Kija Kockar, upala je jutros u stan bivšeg muža i nakon kraće rasprave, napala ga kuhinjskim nožem. Koje povrede nakon svega imaju Kija i Sloba, možete da pročitate OVDE.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.