ZAKUCAO LOPTU, PA PAO NA KOLENA: Kanga doneo Sparti Kup Češke, bakljada zbog bivšeg fudbalera Zvezde (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Jul.2020, 23:20

Gabonac čovek odluke.

Sparta Prag je osvojila Kup Češke trijumfom nad Slovan Liberecom rezultatom 2:1 (1:1).

Gol vredan trofeja postigao je bivši vezista Crvene zvezde Gelor Kanga u 73. minutu. Gabonac je uspešno realizovao jedanaesterac koji je bio dovoljan za podizanje pehara.

Liberec je prethodno poveo u 50. minutu golom Jakuba Paseka, a tim iz Praga je izjednačio u 65. pogotkom Davida Moberga Karlsona na asistenciju Kange. Onda je Kanga poslao loptu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u sam ugao i od sreće pao na kolena pred navijačima koji su već pripremili bakljadu.

Ovo je bio 21. trofej Sparte u nacionalnom kupu.