(VIDEO) ŠAMPION BROJAO DO 8: Barsa unakazila Deportivo, 4 gola Suareza!

Izvor: Kurir, 20.Apr.2016, 21:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Katalonci su tako nakon tri uzastopna poraza u domaćem šampionatu konačno zabeležili trijumf i zadržali prvo mesto na tabeli

Najzaslužniji za pobedu Barse bio je Urugvajac Luis Suarez, koji je čak četiri puta zatresao mrežu nesrećnog Deportiva

Barsa je povela već u 10 minutu Rakitić je ubacio loptu iz kornera, Suarez je pomerio čuvara i postavio nogu na pravo mesto za 1:0

Urugvajac je u 24 minutu povisio na 2:0 Mesi je jednim potezom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << izbacio čitavu odbranu domaćina, sjajno uposlio Suareza koji je rutinski savladao golmana

Odmah na startu drugog poluvremena Ivan Rakitić je povisio na 3:0 Suarez je ugledao usamljenog Hrvata na drugoj stativi i sjajnom vaznjaku je ostao lakši deo posla

Već u 53 minut Barselona je imala 4:0, a fenomenalni Luis Suarez se ponovo upisao u strelce Ponovo je Mesi bio asistent

Desetak minuta kasnije eksplodirala je "petarda na Riazoru" Nezaustavljivi Luis Suarez je postigao četvrti gol na meču za više nego ubedljivih 5:0

U 73 minutu u strelce se upisao i Lionel Mesi, posle nesebične asistencije fantastičnog Suareza

U 78 minutu u strelce se upisao i Batra Prošetao se iz odbrane i postigao sedmi gol za Katalonce na meču

Samo dva minuta kasnije bilo je ponižavajućih 8:0 I Nejmar je uspeo da se upiše u strelce

Autor: Kurir sport

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.