Šalke i Hofenhajm podelili bodove, Menhengladbah siguran protiv Ingolštata

Izvor: Press, 27.Feb.2017, 10:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Hofenhajma odigrali su 1:1 u gostima sa Šalkeom i tako zadržali četvrto mesto tabele u Bundesligi posle 22 kola.
Šalke je poveo već u 6. minutu, kada je Gvido Burgštaler posle brze akcije sa leve strane šesnaesterca uputio loptu u sredinu >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << do Alesandra Šopfa, koji je uspeo da primiri loptu i smesti je u mrežu između odbrambenih igrača gostiju. Hofenhajm je izjednačio u 80. kada je Stiven Cuber pokupio dugačku loptu i u šesnaestercu je poslao na drugu stranu. Na nju je natrčao Sebastijan Rudi i glavom je smestio u mrežu.
Hofenhajm je četvrti sa 38 bodova, dva manje od trećeplasiranog Dortmunda i jednim više od Herte. Šalke je sada 12. sa 27 bodova.
Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su u gostima Ingolštat sa 2:0, u 22. kolu Bundeslige i tako došli na 10. mesto tabele.
Gladbah je slavio golovima u drugom poluvremenu, Oskara Venta u 60. i Mahmuda Dahuda u 91. i tako došao do svoje četvrte pobede u poslednjih 10 utakmica. Ingolštat je ostao na pretposlednjem mestu tabele.

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.