Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Sep.2019, 16:50

POZNATI SVI PAROVI POLUFINALA: Česi se držali 20 minuta, Australija prelomila! (VIDEO)

''Kenguri'' poslednji učesnik polufinala.
U četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kini snage su odmerili selekcije Australije i Češke, u kojem su ''Kenguri'' izašli kao pobednici 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22).
Sjajna reprezentacija Australije koja je spoprocentna na dosadašnjem delu šampionata u polufinalu će igrati sa selekcijom Španije, dok će reprezentacija Češke igrati sa Poljskom u doigravanju od osmog do petog mesta.
U prvoj četvrtini igrala se egal utakmica što i govori rezultat 17:17. U istom ritmu se nastavilo u nastavku utakmicu, smenjivala se prednost iz napada u napad, da bi na kraju Australijanci imali plus tri, 33:30.
Drugi period ''Kenguri'' su ubacili u petu brzinu...