POJAČANJA SVETSKE KLASE: Magija Vlahovića i mirnoća Zakarije srušile Veronu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Feb.2022, 23:56

Srbin nastavio da rešeta i u crno-belom dresu.

Fudbaleri Juventusa savladali su Veronu rezultatom 2:0 (1:0) u utakmici 24. kola Serija A. Najzaslužniji za trijumf Stare dame bila su zimska pojačanja - Dušan Vlahović i Denis Zakarija.

Srpski napadač je posle samo 13 minuta pokazao svoje umeće. Naime, Srbin je posle asistencije Paula Dibala fantastično lobovao Lorenca Montipa.

Na drugi pogodak čekalo se sve do 61. minuta. Alvaro Morata odlično je proigrao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Denisa Zakariju koji mirno plasira loptu uz desnu stativu.

Svih 90. minuta za Veronu odigrali su srpski internacionalci - Ivan Ilić i Darko Lazović.

Juventus je novim trijumfom preuzeo četvrto mesto od Atalante. Bjankoneri imaju 45 bodova, osam manje od vodećeg Intera.