Novi gol Mitrovića nedovoljan za pobedu Fulama

Izvor: B92, 25.Sep.2021, 17:57

Fudbaleri Fulama remizirali su sa Bristol Sitijem, 1:1 u okviru devetog kola engleskog Čempionšipa.

Jedini gol za gostujući tim postigao je Aleksandar Mitrović.

Najbolji strelac u istoriji Srbije je u 50. minutu matirao golmana Bristola na asistenciju nekadašnjegi igrača Liverpula Harija Vilsona.

Nakon što je doveo svoju ekipu u vođstvo, Mitrović je proslavio gol sa saigračima i mladim Risom Porterom, dečakom koji boluje od celebranlne paralize. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

To je bio njegov sedmi u ovoj sezoni, te sada deli prvu poziciju sa još trojicom igrača.

Ipak, gol Mitrovića nije bio dovoljan s obzirom na to da je bivši igrač Čelsija Kejsi Palmer izjednačio u 79. minutu.

Time se niz bez pobede za Fulam protiv Bristola povećao na četiri meča, a ovo je drugi u nizu na kom su ispustili bodove u ligi nakon poraza od Redinga u prethodnom kolu.

Fulam će u narednom kolu dočekati Svonsi.