Izvor: HotSport.rs, 12.Nov.2023, 22:26

ČOVEK KOJI ŽIVI ZA OVAJ KLUB: Pogodak kojim je Partizan savladao Čukarički i reakcija Igora Duljaja! (VIDEO)

Erupcija oduševljenja! Fudbaleri Partizana večeras su u Humskoj odigrali duel sa ekipom Čukaričkog. Nakon velike drame, derbi kola pripao je Partizanu, 2:1. Pobednički pogodak postigao je Mihajlo Ilić volej udarcem u 97. minutu susreta. Koliko je to značilo svima moglo se najbolje videti na licu jednog čoveka – Igora Duljaja.           ... Read more
The post ČOVEK KOJI ŽIVI ZA OVAJ KLUB: Pogodak kojim je Partizan savladao Čukarički i reakcija Igora Duljaja! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.