Partizan vodi, a među navijačima apatija (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 05.Dec.2018, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vodi Partizan na poluvremenu utakmice sa Zemunom, ali među navijačima nema previše radosti i pozitivnih utisaka.

Poslednja utakmica 19. kola Super lige Srbije igra se u Humskoj, a Partizan nakon prvog poluvremena ima gol prednosti u susretu sa Zemunom.

Vodeći gol za crno-bele postigao je Rikardo Gomeš u 27. minutu, a iz treće dobre prilike koju je imao u prvom delu.

Pored vodećeg gola i šansi koje je imao reprezentativac Zelenortskih Ostrva >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dobar pokušaj imao je i Goran Zakarić ali je tim Zorana Mirkovića na odmor otišao sa golom prednosti.

Treba reći i to da je Zemun u uvodnim trenucima utakmice imao odličnu priliku preko Miljana Vukadinovića i da je Vladimir Stojković sjajnom intervencijom sačuvao gol.

Pomalo je nerazumljivo, ali među navijačima Partizana koji utakmice crno-belih komentarišu na društvenim mrežama kao da nema zadovoljstva zbog vođstva njihovog tima.

Uglavnom su tu negativni komentari, verovatno zbog činjenice da Zvezda ima veliku bodovnu prednost i zbog toga što se stiče utisak da je borba za titulu završena pre zimske pauze.

Bravo Riki majstore! #FKP

— LjubiteljSporta (@LjubiteljSporta) 05. децембар 2018.

Partizan seta po terenu. Rasterat bagru od igraca. Neka igra Bosnjak. Cucin. Kokir i ostali. Zbog politike pitaj boga kad cemo biti prvaci.