MINIMALAC U HUMSKOJ: Gomeš pogodio, pa uspavanka

Izvor: Večernje novosti, 06.Dec.2018, 00:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan minimalnim rezultatom uz samo pola sata dobre igre savladao Zemun pred malobrojnom publikom - 1:0 (1:0) POLA sata kvalitetnog fudbala, nekoliko dobrih prilika pred golom Zemuna, pogodak Gomeša, pa uspavanka. Partizan je upisao nova tri boda, ali će sve osim pobedonosnog gola Rikarda Gomeša biti zaboravljeno - 1:0 (1:0). Krenuo je Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << večeras u Humskoj po pobedu od prvog minuta pred jedva 1.000 svedoka. Nisu puleni Zorana Mirkovića čekali da rival pogreši i tako dođu do prednosti već su odmah angažovano i organizovano krenuli da traže gol kojim bi olakšali nastavak utakmice. To olakšanje mogao je da donese Rikardo Gomeš u dva navrata, u 16. i 23. minutu, ali je najpre Miloševića lopta pogodila u glavu i otišla u korner, dok je u drugoj situaciji čuvar mreže Zemunaca sjajno reagovao posle prizemnog udarca sa ivice šesnaesterca. PROČITAJTE JOŠ: KRAJ: Partizan - Zemun 1:0 Treća je ipak bila sreća za tamnoputog napadača, pošto je u 27. minutu odlično raspalio po lopti sa nekih 12, 13 metara na centaršut desnog beka Miletića. Milošević je imao šansu, ali mu se lopta kroz ruke izmigoljila u mrežu. I onda kada se očekivalo da se utakmica otvori, da promrzli navijači vide još nešto - tajac. Partizan je popustio gas do minimuma, Zemunci nisu imali snage i znanja da ozbiljnije priprete, pa se dobra fudbalska predstava do tog 27. minuta pretvorila u pravu "anesteziju". I to ništa ipak je bilo dovoljno da Partizan upiše 11. prvenstvenu pobedu. - Mogli smo ranije da rešimo pitanje pobednika, propustili smo dosta šansi, ali, na kraju, posle svega, moramo da budemo zadovoljni pobedom - rekao je trener Partizana Zoran Mirković posle utakmice. PARTIZAN – ZEMUN 1:0 (1:0)STRELAC: Gomeš u 27. minutu za Partizan. Stadion Partizana. Gledalaca: 1.000. Sudija: Lazar Lukić (Beograd) 7.PARTIZAN: Stojković - - N. R. Miletić 6,5, Marković 6,5, Valijente 6,5, N. G. Miletić 6 - Zdjelar 6, Zakarić 6, Pantić 6,5, Ivanović 6,5 (od 82. Šćekić -) - Nikolić 6,5 (od 71. Tošić -), Gomeš 7.ZEMUN: Milošević 6,5 - Stojković 5,5 (od 59. Podunavac 5,5), Azemović 6, Trajković 5,5, Živković 6 - Đalović 5,5, Toševski 5 - Vukadinović 6, Milutinović 5,5, Tomić 6(od 69. Kovačević -) - Mrkaić 6(od 80. Somaeb -).IGRAČ UTAKMICE: Rikardo Gomeš (Partizan)

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.