
Izvor: Sportske.net, 06.Dec.2018, 00:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kup: Šćepović odveo Vidi u osminu finala
Bivši napadač Partizana Marko Šćepović ponovo je bio čovek odluke u dresu Mol Vidija.
Napadač aktuelnog šampiona Mađarske za vikend je postigao gol kojim je presudio Honvedu u derbiju kola, a danas je ponovo izrastao u junaka Mol Vidija.
Tim koji sa klupe vodi Marko Nikolić opravdao je ulogu favorita u duelu sa Budafokijem, ali je do plasmana u osminu finala kupa stigao teže nego što se očekivalo.
Loik Nego je doveo Mol Vidi u vođstvo već u 6. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minutu, ali je domaćin pre odlaska na odmor stigao do izjednačenja. U nastavku je Vidi pokušavao da dođe do gola, a tek u 79. minutu zadatak je obavljen uspešno.
Marko Šćepović je sedmim ovosezonskim pogotkom rešio pitanje pobednika i odveo Mol Vidi u osminu finala kupa u kojem trofej brani Ujpešt.