Izvor: RTS, 08.Maj.2021, 17:52

Napoli ne odustaje od Lige šampiona, remi Udinezea i Bolonje

Fudbaleri Napolija savladali au kao gosti Speciju sa 4:1 i privremeno preuzeli drugo mesto na tabeli Serije A. Udineze i Bolonja igrali bez pobednika 1:1.
Borba za plasman u Ligu šampiona u italijanksom šampionatu ne jenjava. Napoli je u utakmici 35. kola savlado Speciju na gostovanju i makar privremeno preuzeo drugo mesto na tabeli.
Ekipa Đenara Gatuza pitanje pobednika rešila je već u prvom poluvremenu, kada su Napolitanci tri puta zatresli mrežu Specije.
Strelci su bili Zjelinski u 15. i Osimen u 23. i 44. minutu utakmice.
Specija je smanjila golom Mikolija u 64. minutu, da vi konačan rezultat utakmice...