LISICE KRUNISALE NOVOG ŠAMPIONA: Mančester siti i zvanično osvojio Premijer ligu

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Maj.2021, 21:28

Crveni đavoli iznenađeni na svom Old Trafordu.

Mančester siti je šampion Engleske!

Građani su titulu matematički potvrdili zahvaljujući pobedi Lestera na gostovanju Mančester junajtedu u meču 36. kola Premijer lige. Lisice su slavile rezultatom 2:1.

Već u desetom minutu poveo je Lester golom 19-godišnjeg Luka Tomasa, ali je samo pet minuta kasnije odgovorio Mejson Grinvud posle odlične solo akcije.

Lester je bio aktivniji i uputio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je ka De Heinom golu 12 udaraca, tri u okvir gola. Junajted je šutirao samo četiri puta, jedini udarac u okvir gola bio je gol Grinvuda.

Gosti su do pobede došli u 66. minutu golom defanzivca Čaglara Sojunčua.

Nakon 35 utakmica Junajted na drugom mestu na tabeli ima 70 bodova, Lester drži mesto niže, ima 66 bodova iz 36 odigranih mečeva.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Manchester United