„Tri meseca bez plate je teško, ali ne kajem se“: Radnik EPS-a koji je podržao studente vraćen na posao, ali u drugi sektor s manjim primanjima

Izvor: Danas, 26.Maj.2025, 20:58

„Tri meseca bez plate je teško, ali ne kajem se“: Radnik EPS-a koji je podržao studente vraćen na posao, ali u drugi sektor s manjim primanjima

Radnik Kolubare Goran Perišić na svojoj je koži osetio represiju režima kada je zbog podrške studentima na društvenim mrežama dobio otkaz, pa posle dva meseca vraćen na posao, ali prebačen na drugo radno mesto.
Pogledaj vesti o: EPS

Nastavak na Danas...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.