Izvor: S media, 30.Apr.2011, 10:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Srbija Open: Nole na motoru preti Janku FOTO
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, pokušaće danas da nastavi niz nepobedivosti u 2011. godini, ali će mu na tom putu stajati veliki prijatelj i treći "reket" Srbije, Janko Tipsarević.
Biće to njihov treći međusobni duel, a prethodna dva, zanimljivo oba u tri seta, dobio je drugi igrač sveta.
Srbija Open: Đoković >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << pregazio i Kavčića
Srbija Open točenjem piva krši zakon!? FOTO
Srbija Open: Tipsarević u polufinalu, Tadić među navijačima
Viktor: Zbog publike nisam predao
Obojica igrača su po završetku svojih četvrtfinalnih mečeva izjavili da nisu razmišljali o sledećem protivniku, a Đoković je pred ovaj duel imao i specifičnu pripremu.
Poput premijera Rusije, Vladimira Putina, Novak se družio sa bajkerima i na taj način pokazao da je vrlo siguran u sebe i svoje moći i da ga ništa ne može omesti u koncentraciji.
Polufinalni duel između Novaka Đokovića i Janka Tipsarevića zakazan je za 20 časova, dok će se od 14 sati u prvom polufinalu sastati Filipo Volandri i Felisijano Lopez.
Pogledaj vesti o: Pivo









