Izvor: NaDlanu.com, 15.Dec.2012, 15:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nole rukometašicama: Devojke, uz vas sam!
Najbolji teniser sveta Novak Đoković čestitao je danas ženskoj rukometnoj reprezentaciji Srbije plasman u polufinale Evropskog prvenstva i poželeo joj uspeh protiv Crne Gore.
"Čestitke našim sjajnim rukometašicama za ulazak u polufinale Evropskog prvenstva. Ponosan sam što se ovako veliko takmičenje igra u Srbiji, i šaljem >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << veliku podršku našim devojkama. Voleo bih da mogu i uživo da vas bodrim u Areni, ali pošto ne mogu zbog treninga, nadam se da će mnogi drugi doći i u velikom broju vas podržati. Ideeemoooo", napisao je Đoković na Fejsbuku. Novak Đoković se vratio sa Devičanskih ostrva i trenutno je u Monaku počeo pripreme za sledeću sezonu. Polufinale Evropskog prvenstva između Srbije i Crna Gore igra se danas od 17 sati u Beogradskoj areni.
Pogledaj vesti o: Facebook, Evropsko prvenstvo












