Izvor: 24sata, 29.Avg.2014, 01:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krunić blista, Ana ide kući
Srbija definitivno ima novu tenisku zvezdu - mlada Aleksandra Krunić šokirala je domaću publiku na US Openu pobedivši sinoć u 2. kolu tamošnju uzdanicu Medison Kiz sa 7:6(4), 2:6, 7:5. O Aleksandri će Amerika pričati tokom vikenda, a njen najteži ispit biće u 3. kolu kada rekete bude "ukrstila" sa velikom Petrom Kvitovom.
RULET - Najbolji teniser >> Pročitaj celu vest na sajtu 24sata << sveta Novak Đoković uspešno je preskočio i drugu prepreku na putu ka tituli na US Openu. On je u meču 2. kola savladao Francuza Pola Anrija Matjea sa 6:1, 6:3, 6:0 i u narednoj rundi odmeriće snage sa uvek neugodnim Amerikancem Semom Kverijem.
U odnosu na sigurnog Novaka, veliko razočaranje svojim navijačima priredila je Ana Ivanović. Samo ona zna šta jo se dogodilo u meču 2. kola protiv Čehinje Karoline Pliškove, inače daleko slabije rangirane teniserke, pa da doživi poraz od 7:5, 6:4.






