Izvor: RTS, 01.Dec.2020, 00:41

Žervinjo plesao u Đenovi, Torino i Samp podelili bodove

Ekipa Parme slavila je na gostovanju u Đenovi protiv istoimenog domaćina sa 2:1, dok su Torino i Sampdorija podelili bodove u meču koji je završen rezultatom 2:2.
Bila su to poslednja dva meča 9. kola Serije A, na kojima je postignuto ukupno sedam golova.

Predvođeni razigranim Žervinjaom, žuto-plavi iz Parme dominirali su u Đenovi i oddatno joj otežai poziciju na tabeli.
Brzi krlni napadač iz Obale Slonovače tresao je mrežu u >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 10. i 47. minutu, dok je Šumorodov u 50. minut ispostaviće se samo ublažio poraz, šesti u sezoni.
Mnogo više uzbuđenja viđeno je na olimpijskom stadionu u Torinu, gde je viđeno četiri gola, jedan preokret i podela bodova.

Beloti je u 22. minutu doneo prednost ”bikovima”, ali je Samp preko iskusnih lisaca KAndreve u 54. i Kvaljerele u 63. minutu došao do preokreta.
Ipak, gol za bod i konačanih 2:2 u 77. minutu postižem Meite.