Izvor: HotSport.rs, 30.Nov.2020, 19:48

LALATOVIĆ EMOTIVAN NAKON MEČA: ‘Sad želim da vidim njihovu borbu! Moji igrači njih uče kako se gine za grb Vojvodine’ (VIDEO)

Trener ekipe iz Novog Sada je nakon utakmice pohvalio suđenje! U okviru 16. kola Superlige Srbije, Vojvodina je na gostovanju u Nišu savladala Radnički rezultatom 0:1. Jedini gol na meču postigao je vezista Miljan Vukadinović u 14. minutu utakmice. Trener gostujuće ekipe je bio vrlo emotivan nakon pobede. –Momci su danas izgarali svih 90 minuta, […]
The post LALATOVIĆ EMOTIVAN NAKON MEČA: ‘Sad želim da vidim njihovu borbu! Moji igrači njih uče kako se gine za grb Vojvodine’ (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.