Izvor: HotSport.rs, 30.Nov.2020, 19:46

ZAVRŠENE SU SVE UTAKMICE 16. KOLA SUPERLIGE SRBIJE: Uzbudljiva završnica u Novom Sadu! Lalatović i ekipa slavili u Nišu!

Ovog vikenda je postignuto ukupno 24 pogotka na domaćim terenima! U ponedeljak su odigrane tri utakmice 16. kola domaćeg prvenstva Srbije! Proleter je u Novom Sadu dočekao Javor iz Ivanjice.Domaći su slavili rezultatom 2:1. Milan Mirosavljev je postigao pogodak u 33. minutu meča! Dugo se čekalo na promenu rezultata. Mladi Andrej Ilić je zatresao protivničku […]
The post ZAVRŠENE SU SVE UTAKMICE 16. KOLA SUPERLIGE SRBIJE: Uzbudljiva završnica u Novom Sadu! Lalatović i ekipa slavili u Nišu! appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.