Izvor: RTS, 18.Nov.2021, 18:20

Remi Novog Pazara i Čukaričkog u odloženom meču 2. kola Superlige

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog odigrali su bez pobednika 2:2, u odloženoj utakmici 2. kola Linglong Superlige.
Utakmica između Novog Pazara i Čukaričkog trebalo je da se odigra još u julu, ali je zbog učešća beogradskog tima u kvalifikacijama za Evrokupove odložena, odigrana je danas na gradskom stadionu u Novom Pazaru i završena je nerešenim rezultatom.
Domaćin je dva puta vodio na meču, gosti dva puta dolazili do izjednačenja, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << pa su oba tima osvojila po bod.
Novi Pazar je poveo u 30. minutu golom Aganspahića sa bele tačke, da bi šest minuta kasnije izjednačio Stevanović.
Domaći su ipak sa prednošću otišli na odmor, pošto je u sudijskog nadoknadi prvog dela pogodak postigao Mladenović.
Izjednačenje i bod ekipi Saše Ilića doneo je Asmir kajević u 84. minutu sa bele tačke.
Čukarički je treći na tabeli Superlige sa 27 osvojenih bodova iz 16 utakmica, Novi Pazar je na začelju sa 11 bodova.