SUPERLIGA: Čukarički u finišu odneo bod iz Pazara

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Nov.2021, 18:02

Zaostali meč drugog kola.

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su na gostovanju u Novom Pazaru u zaostalom meču drugog kola Superlige.

Vođstvo domaćima je doneo Aganspahić u 30. minutu sa bele tačke.

Posle šest minuta je poravnao Stevanović, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio Mladenović u nadoknadi vremena.

U nastavku su gosti sa Banovog Brda pritiskali, a nagrada je stigla u 84. minutu. Kajević je pogodio iz penala.

Pazarci su zakucani za dno tabele, dok se Čukarički nalazi na trećem mestu.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda poznata ruska navijačica Marija Liman.

Remi Novog Pazara i Čukaričkog u zaostalom meču

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Nov.2021

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog remizirali su danas 2:2 (2:1) u zaostalom meču drugog kola Superlige Srbije...Strelci za domaćine bili su Almir Aganspahić u 30. iz penala i Nemanja Mladenović u 45+2. minutu, dok su golove za ekipu sa Banovog brda postigli Miladin Stevanović u 36. i Asmir Kajević...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Remi Novog Pazara i Čukaričkog u odloženom meču 2. kola Superlige

Izvor: RTS, 18.Nov.2021

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog odigrali su bez pobednika 2:2, u odloženoj utakmici 2. kola Linglong Superlige. . Utakmica između Novog Pazara i Čukaričkog trebalo je da se odigra još u julu, ali je zbog učešća beogradskog tima u kvalifikacijama za Evrokupove...