Читај ми!

Remi Novog Pazara i Čukaričkog u odloženom meču 2. kola Superlige

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog odigrali su bez pobednika 2:2, u odloženoj utakmici 2. kola Linglong Superlige.

Utakmica između Novog Pazara i Čukaričkog trebalo je da se odigra još u julu, ali je zbog učešća beogradskog tima u kvalifikacijama za Evrokupove odložena, odigrana je danas na gradskom stadionu u Novom Pazaru i završena je nerešenim rezultatom.

Domaćin je dva puta vodio na meču, gosti dva puta dolazili do izjednačenja, pa su oba tima osvojila po bod.

Novi Pazar je poveo u 30. minutu golom Aganspahića sa bele tačke, da bi šest minuta kasnije izjednačio Stevanović.

Domaći su ipak sa prednošću otišli na odmor, pošto je u sudijskog nadoknadi prvog dela pogodak postigao Mladenović.

Izjednačenje i bod ekipi Saše Ilića doneo je Asmir kajević u 84. minutu sa bele tačke.

Čukarički je treći na tabeli Superlige sa 27 osvojenih bodova iz 16 utakmica, Novi Pazar je na začelju sa 11 bodova.