
Izvor: RTS, 14.Sep.2019, 14:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Petrić: Lalatović da dostavi dokaze
Oficir za integritet Fudbalskog saveza Srbije Ivan Petrić reagovao je na jučerašnje tvrdnje Nenada Lalatovića tokom utakmice Radnički Niš - Vojvodina i poručio da za sve što ima dostavi dokaze. Fudbaleri Vojvodine savladali su na gostovanju u Nišu ekipu Radničkog sa 2:1 u meču osmog kola Superlige, čime su izbili na vrh tabele.
Jučerašnji meč je obeležio sukob trenera gostiju sa klupom, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i navijačima domaće ekipe.
Trener novosadske ekipe Lalatović isključen je zbog nepristojnog ponašanja i svađe sa navijačima, a u jednom momentu je rekao da će ispričati sve o navodno nameštenim utakmicama Radničkog, čiji je trener bio prošle sezone.
"To što je uradio Lalatović zahteva hitnu rekaciju nadležnih organa FS Srbije, odnosno pokretanje disciplinskog postupka. Ponašaćemo se odgovorno i u skladu s propisima. Očekujemo od Lalatovića da u pisanoj izjavi objasni sve što je rekao i da dostavi dokaze za tvrdnje o nameštanju utakmica", rekao je Petrić u izjavi Tanjugu.