Partizan vodi u Skoplju, Grobari već razmišljaju i o Evroligi (foto)

Izvor: Sportske.net, 29.Sep.2017, 20:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Blaga prednost Partizana posle prvog poluvremena u Skoplju.

Košarkaši Partizana svoj premijerni meč u ABA ligi igraju večeras u Skoplju protiv domaćeg MZT-a, a posle prvog poluvremena rezultat je 48:42 u korist crno-belih.

Partizan je loše počeo u odbrani, Lalić im je pravio mnogo problema, a krajem prve četvrtine MZT je vodio i sa sedam poena razlike - 21:14.

Ali, tada kreće Partizanova >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << serija 11:2, kojom su crno-beli poveli sa 25:23.

To je bio zalet za ono što je usledilo u drugom kvartalu. Razigrao se kapiten Novica Veličković, preuzeo je glavnu ulogu na terenu, a uz bolju odbranu, razlika je na ulasku u poslednjih minut i po prvog poluvremena dostigla i ''plus deset'' u korist Partizana - 46:36.

Ali, brzo je Partizan to prokockao, usledila je serija domaćih koji stižu na 46:42.

Veličković je najefikasniji u Partizanu sa 12 poena, a na drugoj strani Stojanovski ima 11 poena.

U prilogu pogledajte i reakcije navijača Partizana tokom prvog poluvremena.

Kao što je najavio legendarni @DrMuta, #KKP mora da igra Run i ništa manje Gun, 1/4 i odmah 50+ poena.