Izvor: HotSport.rs, 03.Jan.2015, 22:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Remi Elčea i Viljareala, sve stalo u 35 minuta (VIDEO)

Treći meč 16. kola Primere oduigrali su Elče i Viljareal, a prvo poluvreme je nagoveštavalo da ćemo gledati neverovatnu utakmicu. Međutim, na kraju je na smaforu stadiona Manuel Martinez Valero pisalo 2:2 kao i u 35. minutu kada je Rodrigez doneo izjednačenje domaćem timu.

Kada je „žuta podmornica“ sa dva „torpeda“ već u 17. minutu došla do velika dva gola prednosti činilo se da će poslednjeplasirani tim Primere doživeti katastrofu u ovom duelu. Ali, najpre je Žonatas >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << u 26. minutu smanjio na 1:2, da bi samo devet minuta kasnije isti igrač asistirao RViktoru Rodrigezu koji je naterao golmana Asenja da drugi put vadi loptu iz mreže.

All Goals: Elche 2-2 Villareal 03-01-2015 La Liga by LiveGoalsforyou
Viljareal sada uz meč više od Valensije imao isti broj bodova kao i lokalni rival pa ova dva tima dele peto mesto, dok se Elče izjednačio sa Kordobom po broju bodova (11), ali ga to nije pomerilo sa poslednje pozicije na tabeli pošto ima lošiju gol razliku.