PL - Kejn sa kreča pogurao Pevce, Lamela dokrajčio južnjake! (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Sep.2018, 20:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PL - Kejn sa kreča pogurao "Pevce", Lamela dokrajčio južnjake! (video)

"Igra mačke i miša" na jugu Engleske.

Fudbaleri Totenhema ostvarili su pobedu u šestom kolu Premijer lige Engleske pošto su savladali Brajton u gostima rezultatom 2:1.

Dugo su domaćini pružali dobar otpor ekipi Maurisija Poketina koja je dominirala tokom čitavog toka meča.

I pored dosta prilika za "Pevce", odlučujući trenutak je bio onaj iz 42. minuta kada je Hari Kejn pogodio sa penala i doveo svoj tim u vođstvo.

U sličnom ritmu se nastavilo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i u drugom poluvremenu, a prevagu je doneo rezervista Erik Lamela pošto je postigao pogodak u 77. minutu igre.

Utešni pogodak za tim sa juga Engleske delo je Antonija Nokaerta u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Londonski tim je tako uhvatio priključak sa vodećim timovima u Premijer ligi, dok je Brajton u donjem delu tabele.