Odbojkašicama bod protiv Tajlanda

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Jul.2015, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmicu u dvorani Huamark posmatralo je 5000 gledalaca, a sudili su Đijang Liju iz Kine i Nikolas Hekford iz Engleske.

Srbija je uprkos porazu ostavila odličan utisak, a dobrom igrom bila je i na domak trijumfa.

Posle početne nervoze, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << izabranice Branka Kovačevića su u drugom, a naročito u trećem setu, igrale pre svega pametno, a zatim i veoma požrtvovano uz odličan servis i blok i povele sa 2:1 u setovima.

Šansa za trijumf je prokockana u finišu četvrtog seta, da bi se slična situacija desila i u petom setu, kada je posle promene strana Srbija vodila sa 8:7.

Ipak, Srbija je osvojila važan bod, uz dobru igru podmlađenog sastava.

Srbija sutra u 2. kolu igra protiv Brazila od 9,00 časova po našem vremenu, a u poslednjem, 3. kolu, u nedelju, od 9,00 časova po našem vremenu sastaje se sa Japanom.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...