Izvor: RTS, 07.Maj.2021, 23:14

Njukasl beži sa dna, Lester se obrukao na svom terenu

Fudbaleri Njukasla savladali su u gostima Lester sa 4:2 u utakmici 35. kola Premijer lige.
Pomalo neočekivano, Lester je ispustio bodove u meču u kojem to nije smeo da učini.

Njukasl je šokirao domaćina sa dva gola u prvom delu igre.
Vilok je doneo prednost "svrakama" u 22. minutu, a Damet je pogodio u 34.
Gosti su nastavili sa napadima ka golu Kaspera Šmajhela, što im je donelo dva nova gola.
Vilson je postigao oba - prvo >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u 64. minutu, a onda i devet minuta kasnije.
Lester je do kraja meča uspeo samo da ublaži poraz, golovima Olbrajtona u 80. minutu, i Ihenača u 87.