Izvor: RTS, 07.Maj.2021, 23:26

Sosijedad se namučio sa igračem više protiv Elčea

Fudbaleri Sosijedada pobedili su Elče sa 2:0 u utakmici 35. kola La Lige.
Sosijedad se pošteno oznojio da dođe do pobede protiv "davljenika".

Pogotovo kada se uzme u obzir da je Elče u 11. minutu ostao sa desetoricom na terenu, pošto je direktan crveni karton dobio Guti.
Sosijedad je postigao gol u prvom delu igre, ali je pogodak Monreala poništen zbog ofsajda.
Silni napadi domaćih konačno su se isplatili u 72. minutu, kada >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je pogodio Elustondo.
Ojarzabal je postavio konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi.