Milivojević briljirao u Sautemptonu: Cepanje dresa, pa asistencija

Izvor: Večernje novosti, 28.Dec.2019, 19:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski reprezentativac Luka Milivojević bio je u centru pažlje na utakmici 20. kola Premijer lige, koja je odigrana Sautemptonu SRPSKI reprezentativac Luka Milivojević bio je u centru pažlje na utakmici 20. kola Premijer lige, koja je odigrana Sautemptonu. Sjajni vezista Kristal palasa je najpre u prvom delu zaradio žuti karton, kada je kapitena domaćih Pjera Emila Hojbjerga snažno povukao za dres i pocepao ga bukvalno na komadiće, a u 50. minutu je bio asistent Džejmsu >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Tomkinsu za vodeći gol. Utakmica je završena 1:1, pošto je Deni Ings u 70. minutu iskoristio grešku odbrane gostiju. Bila je ovo poslednja utakmica Milivojevića i Kristal palasa u 2019. godini, a sledeća je već 1. januara 2020, u narednoj rundi prvenstva, na gostovanju Noriču. Novi trener Karlo Ančeloti je pokrenuo Everton, koji je sa Italijanom osvojio maksimalnih šest bodova u dve utakmice. Ovoga puta "karamele" su slavile na terenu Njukasla - 1:2 (Šar 56 - Kalvert-Luin 13, 64).

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.